Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Kapı Pencere Doğrama

Ahşabın taşıma gücü, eğrilme ve bükülmeye direnci, ısı değişiklikleri ile boyut değiştirmemesi, ahşap pencerelerin üretimi için en ideal malzeme yapmaktadır.


Örneğin metal doğramalar ısı ile boyut değiştirir ve bu da kasa kanat arasındaki uyumu etkiler, sonuç olarak bir metal doğramanın hava sızdırması 20°C ile 50°C arasında iki kat artabilmektedir.


Aynı ısı değişimi ahşap doğramada hiçbir değişiklik yapmaz. Ağacın saglığı, şıklığı ve kalitesini konutlarınızda yaşayın.


Ağaç doğrama hizmetlerimizi sizin talepleriniz ve ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra, kullanılacak alan ve iklimin özelliklerini göz önüne alarak bizim size olan ahşap pencere önerilerimizle yapılmaktadır.


İtimat Kereste olarak ahşap doğrama işlerinde Kendi imalathanemizde kendi personelimizle  uzun yıllardır önce izmit ve çevre ilçeler olmak üzere birçok yere hizmet verdik. Ahşap doğrama kereste ve benzeri işler için kütük şeklinde aldığımız ağaçları işleyerek inşaat firmaları müteahhitler ve kendine bu işi zevk ve meşgale edinenlerin ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışıyoruz. Ahşap doğrama için kullanılan tüm ağaç modelleri için bizi arayın görüşelim.

     Toplu ağaç alımı kavak kesimi kızılağaç ve çam ağaçlarını yerinde fiyatlandırarak alıyor işlenmiş veya işlenmemiş olarak satışını yapıyoruz. Memnun olacağınızı düşünüyor acı kahvemizi içmeye bekliyoruz. 


Resim Galerisi

{gallery}46{/gallery}

Kapı Doğrama