Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

kamelya

Ahşap Kamelya İmalatlarımız;


Firmamıza özgü tasarımlarımızla görsel olarak da çevreye değişik bir hava veren bu ürünlerimiz toplum içerisinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

Bizleri doğayla buluşturan kameriyeler, kimi zaman sevdiklerimizle geçireceğimiz güzel zamanların uğrak yerleri haline gelmiş, kimi zaman da bir dinlencenin işaret ettiği en yakın adres olarak karşımıza çıkmıştır.

 

Bulunan mekanların yapısına göre kare, dikdörtgen, sekizgen, altıgen tarzları bulunan gölgeleme elemanlarıdır. Bu ağaçtan yapılan doğal ürünler, üstü kapalı birimler olduğu için güneş ışığından rahatsız olmadan günün her saati altında oturulabilen bahçeyle uyumlu yapılardır.

 

Kameriyeler ev bahçesi, site bahçesi ve parklarda havuz gibi su öğeleriyle birlikte bir kullanım barındıran elemanlarıdır. Bahçelere özgü olan kamelya modelleri veya oturmalık dinlenmelik çardaklar, asıl adı kameriye`dir.

Resim Galerisi

{gallery}50{/gallery}

Kamelya Sistemleri