Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Çatılık Kereste

Çatılar için en uygun ve en dayanıklı kereste olan Köknar ağacından, kalınlığı 2 santim olan çatılık tahta kesimini en modern şekilde yapmaktayız.Bunun yanında tercihlerinize göre diğer ağaçlardan da çatılık kereste biçimi yapılmaktadır.

Özel ve standart ölçülerde çatılık kereste siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Avantajları:

  • 2,5 cm olarak biçilen çatılık kerestelere nazaran 2 santim kalınlığında biçilen kerestelerimiz  m3 olarak daha az  tutmaktadır.
  • Ekonomiktir.Fiyat olarak büyük oranda tasarruf  edilmektedir.
  • Yapıların üzerine binen yük hafiflemektedir.
  • Ayrıca kesim ölçülerimiz ,tamamen, Başbakanlığın belirlediği yeni standartlara uygun olarak  hazırlanmaktadır..

 

Yandaki resimler incelemeniz için sergilenmiştir.

Özellikle yurtdışında çatı katları ile özel olarak ilgilenilmektedir.Çünkü Osmanlı Devleti'nin eşsiz mimarlarının yaptığı kubbeli eserler ve piramit yapıların en önemli özelliği kişiyi psikolojik olarak rahatlatmasıdır.Bu yapılar çatıya uygulanmaktadır.İnsan bu yapıların içine girdiğinde rahatlamakta ve stresi gitmektedir.

Avrupa'da ve Amerika'da  yaygın olarak kullanılan kubbeli ve piramitsel yapılar malesef ülkemizde kullanılmamaktadır.Her ne kadar apartmanlarımızda uygulanabilirliği zayıf olsa da dublex ve triblex villalar için uygundur.İstifade etmeniz dileğiyle

Resim Galerisi

{gallery}41{/gallery}

catilik kereste

Bize Yazın