Hakkımızda

Ufak çaplı, yerel imkanlarla çalışan sınırlı bir işletme iken ticari alandaki başarıları sayesinde İtimat kereste bugün yurt içi piyasada tanınan ve sürekli gelişen, ilk günden beri müşterilerine en kaliteli malzemeyi en uygun fiyata sunmayı kendine amaç edinen bir firma olmuştur.

       Ürünlerimiz; köknar, kestane, ladin, sarı çam kereste ve tomruk olup; mamüllerimiz; Çatılık, kalıplık, doğramalık kereste, lambri, tavan, yer döşeme, pervaz,  kapı panelleri, mutfak dolapları, kamelya, pergole sistemleri ve mobilyalık malzeme olarak her sınıf ve ebatta hazırlanmaktadır.


 

 Sürekli değişen dünyada iş anlayışı ve perspektifi en önemli unsurlardan biridir. Ürünlerimiz : Köknar, Lambri, Döşeme, Doğramalık Çam, Kereste, Orman Ürünleri.

 

       İtimat Kereste iş dünyasındaki entegrasyonu  ve yenilenmesi daima müşteri odaklıdır ve misyonumuz devamlı  değişim halindeki pazarları mercek altına alarak müşterilerimize  en iyi hizmeti ve güvenilirliği sunmaktır.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Orman ürünleri sektöründe istikrarlı büyüyerek müşterilerinin beklentileri üzerinde, mevcut imkanları en verimli şekilde kullanarak hizmet sunmak, müşteri ve çalışanlarının ilk tercihi olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

Orman ürünleri sektöründe örnek alınan lider ve öncü bir firma olmak.

 

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

 

» En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız.
» Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
» Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.
» Etkin ekip çalışmasına inanırız.